AMED TIMES - Bugün Ay'ın Yengeç burcundaki seyahati, duygusal derinliklerimize odaklanmamızı ve aile bağlarımıza daha fazla dikkat etmemizi sağlıyor. Geçtiğimiz haftalarda başladığımız işlerin sonuçlarını görmeye başlayabiliriz. Ailemizle olan ilişkilerimizde daha fazla duygusal bağlılık ve anlayış gösterebiliriz.

Bugün burçları neler bekliyor?

Koç Burcu: Bugün aileniz, sevdikleriniz ile beraber olmak isteyebilir, ev düzeninizle ilgili bitirmek istediğiniz işlere odaklanabilirsiniz.

5D9Ee4E67152D80E50737876

Mutfak aspiratöründeki yangın paniği Mutfak aspiratöründeki yangın paniği

Boğa Burcu: Bugün arkadaşlarınızla sosyalleşmek, yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla görüşmek isteyebilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle beraber olmak isteyebilirsiniz.

2-2

İkizler Burcu: Bugün kendi değerinizi ölçümlemek, ürettiğiniz işlere odaklanmak isteyebilirsiniz. Son 1 haftadır üzerine çalıştığınız kariyer planlarınızla ilgili konular görünür olmaya başlıyor.

5D9Df4207152D80E50737761

Yengeç Burcu: Bugün duygularınızın görünür olması, diğer insanların sizi dinlemesi ve anlamasını bekleyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz seyahatleri ve katılmak istediğiniz eğitimleri planlayabilir, uzun süredir bitirmek istediğiniz işleri bitirebilirsiniz.

5D9Ee79B7152D80E507378B0

Aslan Burcu: Bugün tüm olaylardan kendinizi geri çekebilirsiniz. Duygularınız çok yoğun ancak ifade etmek yerine anlaşılmayı bekleyeceksiniz.

5

Başak Burcu: Arkadaşlarınızla yoğun gündemleriniz olabilir. Bugün hayatınızdaki insanlar ile bir arada olmak isteyebilir, duygularınızı, düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

6-3

Terazi Burcu: Bugün kariyeriniz ve çalışma hayatınızda şanslı bir gün. Yaptığınız tüm işler görünür olmaya başlayacak ve attığınız adımların karşılığını fazlasıyla görebileceksiniz.

7-1

Akrep Burcu: Bugün tüm sorumluluklarınızı geride bırakıp, bir süredir hayalini kurduğunuz şeylerin peşinden sürüklenebilirsiniz. Hiç tanımadığınız insanlar ile derin sohbetler gerçekleştirebilir, hislerinizi tamamen açıklayabilirsiniz.

11

Yay Burcu: Bugün belki de farkında olmadığınız ve hala derinlerde olan duygusal bağlılıklarınızı düşünebilir, içsel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

5D9Ee7457152D80E507378A7

Oğlak Burcu: Bugün partneriniz veya hayatınızdaki insanlar ile duygularınızı paylaşmak isteyebilir beklentilerinizi dile getirebilirsiniz. Yakın çevreniz hatta hayatınızdaki tüm ilişkiler ile ilgili duygularınızı yansıtmak, aynı şekilde size yansıyan duyguların nedenini anlamak isteyebilirsiniz.

8888888888888888

Kova Burcu: Bugün duygularınızı, düşüncelerinizi geri planda bırakıp bitirmeyi planladığınız işlere odaklanabilirsiniz. Seyahat hazırlıkları, ticari girişimler için şanslı bir gün.

33333333333333333

Balık Burcu: Bugün duygularınızı ifade etmek, anlatmak ve anlaşılmak öncelikleriniz arasında. Duygusal olarak dolmuş, taşmış bir hissiyat içindesiniz. Çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir.

15

Kaynak: AMED TIMES