Burçlar, gök cisimlerinin konumlarına göre kişilik özelliklerini ve yaşam olaylarını etkilediğine inanılan on iki farklı astrolojik işaretlerdir. Haziran ayının bitmesine yakın, yeni bir aya girmeye hazırlanırken, birçok kişi ay içerisinde kendilerini nelerin beklediğini merak etmektedir. Bu merak, kişilerin gelecek hakkında ipuçları ve yönlendirmeler arayışından kaynaklanmaktadır. Astrolojik tahminler, burçların genel özelliklerine dayanarak, her ay için farklı yorumlar sunar ve bu yorumlar, kişilerin yaşamlarındaki olası gelişmeler hakkında fikir sahibi olmalarını sağlar.

Peki Temmuz ayında burçları neler bekliyor? Tüm burçların aylık burç yorumları sizlerle…

Koç Burcu

Temmuz ayında Koç burçlarını neler bekliyor?

Koç burçlarını aşktan kariyere kadar yeni şansların getirdiği bu ayda bakalım hangi gelişmeler bekliyor..

Temmuz ayı Koç burçları için oldukça hareketli ve dönüştürücü bir dönem olabilir. Aşk hayatınızda beşinci evinizin vurgulanmasıyla birlikte yaratıcılığınız ön plana çıkıyor. Kariyerinizde ise 21 Temmuz'da gerçekleşecek dolunay, kariyerinizde ustalığa adım atmanız için ikinci bir şans sunabilir. Aile ilişkilerinizde daha fazla zaman geçirmek ve evinizde huzur bulmak ön planda olabilir. Bu ay, geçmiş eylemlerinizin meyvesini toplayabilirsiniz. Fırsatları kaçırmayın!

Amedtımes Koç

Boğa burcu

Boğa burçları Temmuz ayında hangi etkileri hissedecek?

Boğa’ların bugüne kadar cesaret edemediği şeylere adım atmak için çok önemli ayın içerine girmekteyiz. Sevgili Boğa’lar, Mars'ın İkizler burcuna geçişi ile birlikte yaratıcı yanınız öne çıkacak ve özgürlüğünüzü keşfetmek için cesaret bulacaksınız. Yeni maceralar ve kısa seyahatler, partnerinizle olan bağınızı güçlendirebilir. Kariyer alanında ise, ayın 12'sinde otoriter davranışlar sergilemekten kaçınmanız gerekebilir. Ayın sonunda gerçekleşecek Oğlak dolunayı, sorumluluklarınızı ve inançlarınızı yeniden gözden geçirmenize vesile olabilir. Bu dönem, yaşamınızda daha fazla denge ve huzur sağlamak için harika bir fırsat sunuyor.

Amedtımes Boğa

İkizler burcu

İkizler burcunu Temmuz ayında neler bekliyor?

İkizler burcu için ayın 6’sı için çok önemli peki neden? Detaylar…

Değerli İkizler burcu, bu Temmuz ayında aşk hayatınızda yeni başlangıçlar ve heyecan verici gelişmeler sizi bekliyor. Ayın 6’sında Yengeç burcundaki yeni ayla birlikte temel ihtiyaçlarınıza ne kadar önem verdiğinizi fark edebilirsiniz. Mars'ın 21'inde burcunuza geçmesiyle birlikte, yaratıcı ve yenilikçi iş birliklerine açık olacaksınız. Kariyer alanında yeni iş anlaşmaları ve projeler gündeme gelebilir. Bol şans!

Amedtımes Ikizler

Yengeç burcu

Yengeç burçları için Temmuz ayı nasıl geçecek?

Aşk hayatında tutkular anlar yengeçleri bekliyor. Neden mi? Cevabı sizlerle..

Yengeç burçları için Temmuz ayında önemli gelişmeler kapıda! 21 Temmuz'da Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay, ilişkiler evinizi aydınlatarak, sevdiklerinizin hayatınızdaki rollerini görmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda duygusal derinlikler ve tutkulu anlar yaşanabilir. Kariyerinizde ise sezgilerinizi takip ederek önemli adımlar atabilirsiniz. İçsel gücünüzü keşfederek, kendinizi ve çevrenizi yeniden yapılandırabilirsiniz!

Amedtımes Yengeç

Aslan burcu

Temmuz ayında Aslan burcunu hangi olaylar bekliyor?

Geçmişteki yaraları sarmak adına aslanlar için doğum gününüzde yenilenme sürecine hazır olun.

Temmuz ayı Aslan burcu için oldukça hareketli geçebilir. Aşk hayatınızda, özellikle ayın 23’ünde, partnerinizle yaşayabileceğiniz tartışmaları önlemekte fayda var. Aile hayatınızda ise ayın başında, Yengeç burcundaki yeni ay sayesinde geçmişteki yaraları sarabilirsiniz. Bu ay, kendinizi daha güçlü ve kontrol sahibi hissedeceğiniz bir zaman dilimine hazır olun. Doğum gününüzü kutlamaya hazır bir şekilde yenilenmiş olarak gireceksiniz!

Amedtımes-512

Başak burcu

Başak burçlarını Temmuz ayında ne gibi etkiler bekliyor?

Sevgili Başak’lar, bu ay Neptün retrosu hayal gücünüzü canlandırabilir. Bu süreçte, insanları net bir şekilde görmek zor olabilir. Ay sonlarına doğru flört enerjisiyle yeni ilişkilere adım atabilirsiniz. Kariyer ve aile konularında ise, netlik ve kararlılık gerektiren kararlar alabilirsiniz. Bu ay, hem iş hem de aile hayatınızda dengeleri sağlamak için daha dikkatli olmanızda fayda var.

Amedtımes-513

Terazi burcu

Temmuz ayında Terazi burçları neler yaşayacak?

Temmuz ayı teraziler için birçok anlamda güzellik getirebilir. Neden mi? İşte nedeni…

Temmuz ayında Terazi burçları için özellikle kariyer anlamında önemli gelişmeler yaşanabilir. Ayın 6'sında Yengeç burcundaki yeni ay kariyer evinize kök salıyor. Kendinizi topluluk lideri olarak görme zamanı geldi! Aşk hayatınızda, özgüveninizin artması ve kendinizi daha açık ifade etmeniz, ilişkilerinizde olumlu gelişmelere yol açabilir. Özellikle ayın sonlarına doğru yeni aşklar kapınızı çalabilir!

Amedtımes Terazi

Akrep burcu

Akrep burçları Temmuz ayında hangi etkiler altında olacak?

Naci Görür'den Murat Kurum'a uyarı! Naci Görür'den Murat Kurum'a uyarı!

Akrep burcuna derin bağlar kurmada önemli fırsatlar olabilir.

Temmuz ayı Akrep burçları için dönüm noktalarını beraberinde getiriyor. 6 Temmuz'da Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay, eğitim ve mentorluk konularında fırsatlar sunuyor. Kariyer hayatınızda, 21 Temmuz'dan itibaren Aslan burcunun enerjisi ile hareketlenecek. Aşk hayatınızda ise romantik anlar ve derin bağlar kurma fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Amedtımes Akrep

Yay burcu

Yay burçlarını Temmuz ayında ne gibi değişiklikler bekliyor?

Sevgili yayları bu ayda kahkahalı ve sosyal hayat hareketliliği bekliyor. Hazır olun…

Temmuz ayında Yay burcu için neşe ve kahkaha dolu günler kapıda! Spontane geziler ve sosyal etkinlikler aşk hayatınıza hareket katabilir. 21 Temmuz'daki Oğlak burcundaki dolunay, kariyerinizde ve maddi konularda önemli değişikliklere işaret ediyor. Ailenizle olan ilişkilerde dengeyi korumaya özen gösterebilirsiniz.

Oğlak burcu

Oğlak burcunu Temmuz ayında neler bekliyor?

Oğlak burçları kariyer konusuna dikkat etsin çünkü yeni bir işe adım atabilirsiniz..

Temmuz ayında Oğlak burcu için denge ve uyum ana temalar olacak. Yeni ay, 6 Temmuz'da Yengeç burcunda gerçekleşirken, ilişkilerinizde kimin gerçekten size yakın olduğunu yeniden değerlendireceksiniz. Ayın sonları kariyerinizde ikinci bir şans sunabilir. Kendi isteklerinizi göz ardı etmeden yeni bir işe atılabilirsiniz.

Amedtımes 1-4

Kova burcu

Kova burçları Temmuz ayında hangi olaylarla karşılaşacak?

Kova burçları her anlamda değişikliklere dolu bir aya giriyor..

Temmuz ayı, Kova burçları için kişisel gelişim ve ilişkiler açısından oldukça önemli bir dönem olacak. Bu ay, Yengeç burcundaki yeni ay'ın etkisiyle alışkanlıklar ve ritüeller evinize giriyor. İş ve özel hayatınızdaki ilişkilerde daha derin bağlar kurma zamanı. İş birlikleri ve ortaklıklar açısından beklenmedik fırsatlar ortaya çıkabilir.

Amedtımes Kova

Balık burcu

Balık burçlarını Temmuz ayında ne gibi etkiler bekliyor?

Temmuz ayı balıkları kendi sesini keşfedip çeşitli fırsatlarla karşılaşacak.

Temmuz ayı Balık burçları için önemli bir dönüşüm ve içsel keşif dönemi olabilir. Bu ay, kendi sesinizi yeniden keşfetmek ve içsel gücünüzü kucaklamak için bir fırsat. Aşk hayatınızda ise yeni gelişmeler yaşanabilir. Yakınınızdaki insanları fark edeceğiniz bir dönem olabilir.

Amedtımes Balık

Editör: İlknur Fidan