AMED TIMES- Ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift'in döner sevgisi, Londra'da sık sık ziyaret ettiği kebapçıyı ortaya çıkardı.

Ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift'in döner sevgisi, Londra'da sık sık ziyaret ettiği kebapçıyı gün yüzüne çıkardı. Kentish Delight adındaki bu kebapçı, Swift'in favori mekanı olarak biliniyor.

Amedtimestaylor

Tavuk döner favorisi

Kentish Delight’ın sahibi Ahmed Khan, pop yıldızının sık sık dükkandan sipariş verdiğini belirtti. Khan, “Taylor Swift buradan çok sipariş veriyor” diyerek, şarkıcının genellikle salata ve ekstra sarımsak soslu tavuk döner tercih ettiğini söyledi. Khan ayrıca, Swift’in sevgilisi Joe Alwyn'in buranın en iyi kebapçılarından biri olduğunu bildiğini ve Taylor'a da bu mekanı tanıttığını ekledi.

Teoman'ın gitarının yeni sahibi belli oldu Teoman'ın gitarının yeni sahibi belli oldu

Klip çekimi ve satış artışı

Swift’in kebapçıyı ne kadar sevdiği, 2017 yılında Ed Sheeran ve Future ile birlikte seslendirdiği "End Game" şarkısının bazı sahnelerini burada çekmesinden de anlaşılıyor. Bu olay sonrasında dükkanın satışlarında önemli bir artış yaşandı. Ahmed Khan, Swift'in hem müşteri çektiğini hem de oldukça cömert olduğunu dile getirdi.

Amedtimestaylor-1

VIP konser bileti teklifi

Swift, Kentish Delight’ın sahibi Ahmed Khan’a VIP konser bileti teklif etti. Ancak Khan, yoğun iş temposu nedeniyle bu teklifi geri çevirmek zorunda kaldı. “Çok yoğun çalıştığım için konsere gidemedim,” diyen Khan, Swift’in mütevaziliğinden de övgüyle bahsetti. "Ünlü biri gibi davranmıyor, herkesle sohbet ediyor," dedi.

"Yılın Kişisi" ve Eras Turnesi

2023 yılında "Yılın Kişisi" seçilen ve başarılarıyla sık sık gündeme gelen Taylor Swift, Eras adlı dünya turnesi kapsamında Londra'ya geldiğinde sık sık bu kebapçıya uğruyor. Bu durum, Swift’in döner sevdasını ve favori mekanını bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: Haber Merkezi