AMED - Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ünlü isimler, satın aldıkları yat ve yelkenlileriyle gündemde. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Megastar Tarkan, süper lüks yatlarını önümüzdeki bir ay içinde teslim alacak.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ünlü isimler satın aldıkları yat ve yelkenleriyle gündemden düşmüyor. Bu kervana katılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Megastar Tarkan, süper lüks yatlarını bir ay içinde teslim alacaklar.

Uzun süreden beri tekne almayı planlayan Tarkan ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni bir atak geldi. Bu yaz yeni yatırımlarıyla konuşulacak yıldızlar arasında yer alan ünlü isimler, süper lüks yat yaptırdı. Yaz tatilini deniz üzerinde geçirmeyi tercih eden iki sanatçı da özel yapım tekne siparişi ile bu yaz çok konuşulacak.

Rotaları belli

Megastar Tarkan ve Tatlıtuğ'un yatlarını 1 ay içinde teslim almaları bekleniyor. İki sanatçının da yaz tatilinde gidecekleri rotalar netlik kazandı.

Yalan Dizisinin Kerim'i: Atakan Hoşgören Kimdir, Kariyeri ve Oynadığı Diziler... Yalan Dizisinin Kerim'i: Atakan Hoşgören Kimdir, Kariyeri ve Oynadığı Diziler...

Kıvanç Tatlıtuğ mavi turu tercih ederken, Tarkan ise Avrupa kıyılarında İspanya, İtalya ve Fransa sahillerini dolaşacak. Öte yandan Çağatay Ulusoy'un da yat aldığı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi