AMED - Uluslararası Kendini Koruma ve Mücadele Organizasyonu Genel Sekreteri Mücahit Yılmaz, artan şiddet olaylarına karşı kişisel koruma ve özgüvenin artması için Pars Yakın Müdafaa Sistemi'nin önemli bir adım olduğunu belirterek önemli açıklamalarda bulundu.

Diyarbakır'da ve Türkiye genelinde hizmetleriyle adını duyuran Uluslararası Kendini Koruma ve Mücadele Organizasyonu Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörü, Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Diyarbakır Sivil Toplum Kamu İş Birliği Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Yılmaz, son zamanlarda artan şiddet olaylarına karşı kişisel koruma ve özgüvenin artması için önemli bir adım olarak görülen Pars Yakın Müdafaa Sistemi'ni destekliyor.

Bayramda kalp hastalarına önemli uyarı Bayramda kalp hastalarına önemli uyarı

Yılmaz, sistemin şiddet olaylarına karşı bireylerin meşru haklarına bağlı kalınarak kendilerini korumalarını sağladığını ve aynı zamanda kişilere daha sağlıklı bir vücut yapısına kavuşma fırsatı sunduğunu belirtti.

Amedtımes1-2

Kişilerde özgüven eksikliğine son veren sistem

Yılmaz Pars Yakın Müdafaa Sistemi'nin aynı zamanda özgüven eksikliğine son verdiği ve bireylerin güven duygusunu artırdığı da vurgulayarak sistemi öğrenen bireylerin, kendilerine olan güvenlerini artırarak ruhsal olarak da güçlendiklerini belirtti.

Kaynak: AMED TIMES