AMED TIMES - Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ‘2024 Ali Emiri Kültür-Sanat Sezonu’ Ramazan ayı etkinlikleriyle devam ediyor. “Bereketin İzinde Diyarbakır’da Ramazan” mottosuyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Mehmet Emin Ay söyleşi, Murat Belet ise konser etkinliği ile sahne aldı.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda Mehmet Emin Ay ‘Hadislerin Işığında Oruç ve Ramazan Bereketi’ üzerine bir söyleşi gerçekleştirirken Murat Belet ise sevilen ezgilerini seslendirdi. Üniversite öğrencisi Ramazan Bozkuş, programa arkadaşları ile beraber geldiğini söyledi.

6666666666666666

Daha önceki konserlere de geldiğini belirten Bozkuş, şöyle konuştu:

“Ramazan ayında bu tür dini etkinliklerin olması gerçekten bizi çok mutlu ediyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ederim.”

İzleyicilerden Fatımatüzzehra Altay ise şunları ifade etti:

“Murat Belet’in konseri için geldim. Sesini çok beğendim bir müzisyen kendisi. Bu tarz etkinliklerin devam etmesini temenni ederim.”

Diyarbakır’daki doktorun ölüm nedeni belli oldu Diyarbakır’daki doktorun ölüm nedeni belli oldu

Program Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mesut Tanrıkulu ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ömer Buğday’ın plaket takdimi ile sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi