İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olduktan sonra kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşadı Rojbin Erden. Genç oyuncu, rol aldığı televizyon dizisindeki başarılı performansıyla izleyicilerin gönlünde taht kurdu. Rojbin Erden, yaşı genç olmasına rağmen önemli projelerde yer almaya devam ediyor.

Öyle ki Yabani dizisi güncel popüler dizilerden biri. Yabani dizisinde “Asi” karakterine hayat veren Rojbin Erden kimdir, bugüne kadar hangi dizilerde rol aldı… Bu soruların cevaplarına birlikte bakalım.

Rojbin Erden Kimdir?

Türk televizyonu ve dizi sektörünün genç yeteneklerinden biri olan Rojbin Erden kimdir merak ediliyor. Rojbin Erden kimdir sorusuna, oyuncunun hayatından bahsederek başlayabiliriz.

Rojbin Erden, 1996 yılında İstanbul'da doğdu. Erden, genç yaşta yetenekleri ve güzelliğiyle dikkat çekmeye başladı. Kariyerine hızla yükselmesi onu parlayan bir yıldız olarak tanımamızı sağladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü'nden mezun olan Rojbin Erden, aldığı eğitimlerin hemen ardından oyunculuk kariyerine başladı.

Rojbin Erden Kimdir 2

Televizyon dizisi "Çıplak", Rojbin Erden'in kariyerinde önemli bir başlangıç noktası oldu. Bu dizideki performansıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Genç oyuncu, bu projenin ardından "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" adlı dizide rol aldı. 2023 yılında ise halihazırda televizyonda yayınlanan "Yabani" dizisinde Asi karakterini oynamaya devam ediyor.

Oyuncu, henüz çok genç olmasına rağmen yetenekleri ve sektördeki başarılı performansıyla adından sıkça söz ettiriyor. Rojbin Erden, gelecekteki projeleri ve kariyeri için merak uyandıran genç kadın oyuncularımızdan.

Rojbin Erden kimdir sorusuna yanıt verdiğimiz haberimizde oyuncunun hayatı hakkındaki bilgilere de yer verelim.

Rojbin Erden Nereli?

Rojbin Erden kimdir diye sorulduğunda merak edilen konulardan biri de Rojbin Erden nereli oluyor. Rojbin Erden, İstanbul'da doğmuş ve büyümüştür. Aslen nereli olduğu konusunda bir bilgi bulunmuyor. 

Rojbin Erden Kaç Yaşında?

Yine merak edilen soruların yanında, Rojbin Erden kimdir’i açıklarken yaşından da bahsedelim. Genç oyuncu 1996 yılında dünya dünyaya geldi. Şu anda 27 yaşında olan genç oyuncu kariyerine hız kesmeden devam ediyor.

Rojbin Erden Oynadığı Diziler

Rojbin Erden, oyunculuk kariyerine "Çıplak" dizisinin ikinci sezonu ile başladı. Kariyerine Türkiye'nin ünlü oyuncularından Özge Özberk ve Ertan Saban gibi tanınmış oyuncular ile oyunculuk yaparak giriş yaptı.

Rojbin Erden Kimdir 5

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yayın tarihi boyunca adından çok söz ettirdi genç oyuncu. Bu dönemde, en çok merak edilen Rojbin Erden kimdir sorusu oldu. Bu dizideki oyunculuğu, Rojbin Erden'i izleyiciye oldukça sevdirmişti.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bittikten sonra, başarılı oyuncu Yabani dizisinde Asi karakteriyle karşımıza çıktı. Canlandırdığı bu karakter de çok seviliyor ve oyuncu bu rolde adını duyurmaya devam ediyor.

Rojbin Erden kimdir diye sorduğumuzda karşımıza herhangi bir oynadığı film çıkmıyor. Fakat oynadığı dizilerle oyunculuk kariyerine başarılı bir şekilde devam edecek gibi gözüküyor.

Rojbin Erden Instagram Hesabı

Rojbin Erden kimdir diye sorduğumuzda ilk akla gelenlerden biri de sosyal medya hesaplarını incelemek. Rojbin, Instagram hesabını aktif kullanan bir oyuncu ve yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Rojbin Erden’in Instagram kullanıcı adı: “rojbinerdn”.

Rojbin Erden hayatı hakkında bilgiler verdik. Yabani dizisinin Asi’si olarak tanınıyor demiştik. Diziyi izleyenler Yabani konusu hakkında da araştırmalar yapıyor. Peki Yabani dizisi konusu nedir, hangi oyuncular dizide yer alıyor? İşte detaylar…

Yabani Dizi Konusu

Yabani dizisi NOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin senaryosu Hilal Yıldız tarafından yazıldı. Dizinin başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert ve Bertan Asllani paylaşıyor. 

Yabani, ailesinden kaçırılıp sokaklarda büyümek zorunda kalan bir gencin hayatını anlatıyor. Köklü ve zengin bir ailede büyüyen bir çocuğun kaçırılması hayatını alt üst ediyor. Yıllar geçtikten sonra evine döndüğünde kendisini yeniden var etmek için zorlu bir mücadeleye girmesini konu alıyor.

Rojbin Erden Kimdir 4

Başrolleri az önce bahsettiğimiz isimlerden oluşsa da Asi karakteriyle bildiğimiz Rojbin Erden dizinin ana karakterlerinden biri aynı zamanda.

Yabani olarak bilinen talihsiz Yaman’ın sokaklarda tanıştığı ve bu zamana kadar yanından hiç ayrılmayan arkadaşı Asi. Aynı zamanda, son bölümlerde, Bertan Asllani’nin canlandırdığı Ayaz karakteriyle duygusal bir ilişki yaşayan Asi, ismi gibi asi ve hırçın bir kızı canlandırıyor.

Rojbin Erden kimdir sorusunu yanıtlarken bu detaylardan bahsetmeden, oyunculuk konusunda başarılı olduğunu söylemeden geçmek olmazdı diyebiliriz. 

Yılmaz Erdoğan: Kimseyi dava etmiyorum Yılmaz Erdoğan: Kimseyi dava etmiyorum

Rojbin Erden Kimdir 3

Yabani Dizisi Oyuncuları

Başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert ve Bertan Asllani paylaşsa da ana karakter olarak adlandırabileceğimiz Rojbin Erden ve Sezer Arıçay da dizi kadrosunda yer alan isimlerden. 

Yabani Dizisi Hangi Gün?

Yabani dizisi 12 Eylül 2023’te başladı ve hala devam ediyor. O günden bu yana her salı NOW TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yabani Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yabani dizisi, Beşiktaş ve Galata gibi İstanbul'un güzel semtlerinde çekiliyor. Bu bölgelerin tarihi dokusu ve sakinliği, izleyicilere dizinin konusuyla uyumlu bir görsel şölen sunuyor.

Sık Sorulan Sorular

Merak edilenlerden Rojbin Erden kimdir, Yabani dizi ve konusu hakkında yazdığımız yazımızı sizlerle paylaştık. Sıra geldi sık sorulan sorulara. İşte detaylar..

Yabani dizisi ne zaman?

Yabani dizisi her salı günü Now Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Yabani konusu nedir?

Yabani, ailesinden kaçırılıp sokaklarda büyümek zorunda kalan bir gencin hayatını ve yaşadığı zorlukları anlatıyor.

Yabani dizisi nerede çekiliyor?

Yabani dizisi, Beşiktaş ve Galata gibi İstanbul'un güzel semtlerinde çekiliyor. 

Yabani yeni oyuncu kim?

Yabani dizisine son birkaç bölümdür başarılı oyuncu Kaan Çakır katıldı. Zafer Demirhan karakterine hayat veren başarılı oyuncu diziye yeni bir soluk ve heyecan getirdi.

Yabani dizisi hangi kanalda?

Yabani dizisi Now Tv’de yayınlanıyor.

Editör: Esra Editor