AMED TIMES- Hafta sonu deplasmanda Etimesgutspor’u 4-2 mağlup eden Amedspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal,  değerlendirmede bulundu.

Amedspor'un zaferini halk kutladı Amedspor'un zaferini halk kutladı

Geriye düştükleri maçta farklı kazandıklarını ve özgüvenin arttığını belirten Bakkal, “1-0 geriye düştük ama çabuk tepki verdik. Hem iyi oyun ve üretkenlik bu maçta ön plana çıktı. Yedi maçımız kaldı bu oyunumuzu sürdürüp hedefe ulaşmak istiyoruz. Ama sakin bilinçli ve abartmadan sağlam adımlar atmalıyız. Coşkumuzu sindire sindire göstermeliyiz” dedi.

Dijlan düz koşulara başladı

Bu hafta kendi evinde konuk edeceği Erzincanspor’un ligin en iyi takımlarından biri olduğunu ve zor bir maç olacağını ifade eden Bakkal, şöyle devam etti: 
“Taraftarlarımızla birlikte kazanmak istiyoruz. Taraftar, takım, yönetim ve kent ile bütünleşmiş durumda. Bu birliktelik her zaman olduğu gibi bize başarıyı getirecektir. Takımda cezalı ve sakat bulunmuyor. Dijlan da düz koşulara başladı.”

“Kendi göbeğimizi biz keseriz”

İkinci yarıda Amedspor’un başına geçen ve galibiyet serisini sürdüren Amedspor hocası Mesut Bakkal, bu başarının sırrını uyumlu ve keyifli çalışmaya bağlayarak, bu ortamı yaratan yönetime de teşekkür etti. Bakkal, “Bu saatten sonra kimin ne yaptığı değil. Bizim ne yapacağımız önemlidir. Kendi göbeğimizi kendimiz keselim ve kazanalım” dedi.

Kaynak: Güneydoğu Ekspres Gazetesi