Kanal D’nin henüz yeni bölümleri yayınlanmaya başlayan dizisi Yalan’ın Duru’su kimdir sorusu sıkça sorulmaya başladı. Yalan Dizisi’nin güzel oyuncusu Eylül Tumbar kimdir birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Yalan Dizisinin Kerim'i: Atakan Hoşgören Kimdir, Kariyeri ve Oynadığı Diziler... Yalan Dizisinin Kerim'i: Atakan Hoşgören Kimdir, Kariyeri ve Oynadığı Diziler...

Yeni başlayan dizi Yalan’ın oyuncu kadrosu dikkat çekerken, son yıllarda yıldızı parlayan genç ve güzel oyuncu Eylül Tumbar’da oyuncu kadrosunda dikkat çekiyor. Peki, yeteneği ve güzelliğiyle ilgi çeken Eylül Tumbar kimdir? 

Eylül Tumbar kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol aldı… Güzel oyuncu hakkında merak ettiklerinizi araştırdık. İşte detaylar…

Eylül Tumbar Kimdir?

Eylül Tumbar kimdir sorusuna cevap verirken oyuncunun hayatından bahsederek başlayalım. 19 Ağustos 2002 yılında Eylül Tumbar İzmir'de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Sinema ve Dijital Medya Bölümünden mezun olan Tumbar, 2023'te yayınlanan internet dizisi Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?'deki Bambi karakteriyle ismini ülkeye duyurmayı başarmıştır.

Daha sonra Kendi Düşen Ağlamaz gibi projelerde yer alan genç ve güzel oyuncu Tumbar şimdilerde Kanal D'nin Yalan dizisinde Duru karakterini canlandırıyor.

Eylül Tumbar Kaç Yaşında ve Nereli?

Genç ve güzel oyuncu Eylül Tumbar 2002 senesi doğumludur. Yani kendisi şu anda 22 yaşındadır. 

Buna ek olarak merak edilen bir diğer soru Eylül Tumbar nereli sorusudur. Eylül Tumbar, İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bu nedenle Eylül Tumbar’ın İzmirli olduğunu söyleyebiliriz.

Eylül Tumbar Kimdir (9)

Eylül Tumbar Boyu ve Kilosu

Eylül Tumbar kimdir sorusu ile birlikte gelen ve merak edilen bir diğer konu ise Eylül Tumbar’ın boyu ve kilosu.

Güzel oyuncu Eylül Tumbar’ın boyu 1.64 cm. ve kilosu ise 48 kg. ağırlığındadır.

Yalan Dizisinin Duru’su daha önce hangi dizilerde oynadı?

Yalan dizisinin Duru’su Eylül Tumbar kimdir sorusuna cevap verdikten sonra, Tumbar’ın daha önce hangi dizilerde oynamış olduğundan da bahsedelim.

Eylül Tumbar Kimdir (11)

Genç oyuncu Eylül Tumbar’ı, geçtiğimiz sene Netflix’te yayınlanan “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” internet dizisi ile tanımaya başladık. Sonrasında ise Tumbar, yine geçen sene TRT1 ekranlarında yayınlanan “Kendi Düşen Ağlamaz" dizisi ile adını duyurmaya devam etmişti.

Şimdilerde ise Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Yalan Dizisinde Duru karakterine hayat veriyor.

Eylül Tumbar Instagram

Oyuncuları takip etmenin en iyi yollarından biri, onların hayatlarına hakim olma fırsatını yakalayabildiğimiz sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya, genç oyuncuların kendilerini tanıtmaları için en iyi platformlardan biridir.

Eylül Tumbar Kimdir (10)

Eylül Tumbar kimdir diye merak ettiğimizde ilk bakılabilecek yer olan Instagram hesabına göz atabiliriz. 

  • Eylül Tumbar’ın resmi Instagram hesabında 738.000 civarında takipçisi ve 144 adet gönderisi bulunuyor. Güzel oyuncu aktif bir sosyal medya kullanıcısı diyebiliriz.

Eylül Tumbar’ın resmi Instagram hesabı şöyledir: “eylultumbar”.

Yalan Dizi Konusu

Eylül Tumbar kimdir sorusunu yanıtladık. Diziyi gören ancak henüz izlemeye vakit bulamayanlar için Yalan dizisinin konusundan da bahsedelim.

Yirmi yıl sonra cezaevinden çıkan Melike, kocasının katili olmakla suçlanır. Yıllarca hasret kaldığı kızına kavuşmak için uğraşan Melike, kendisini yalanlarla dolu bir dünyanın beklediğini bilmemektedir. 

Eylül Tumbar Kimdir (12)

Yalan Dizisi Duru Karakteri

Duygusal, güzel, masum ve çok potansiyelli bir genç kız olan Duru, varlıklı Aksoy Ailesinin ona verdiği her şeyi tüketmek yerine, onlara değer katmaya çalışır ve aile şirketinde istihdam edilmektedir. Duru, büyürken bir prenses gibi yetiştirilmiş olsa da, duygusal olarak hep yoksun kalmıştır. Annesinin duygusal eğilimleri nedeniyle erken olgunlaşmış ve annesine annelik etmeyi öğrenmiştir. 

Duru, anne babasının zorlu evliliğinde önemli dengeyi sağlayan bir çocuktur ve iş hayatında hep annesinin gölgesinde kalmıştır. Duru'nun gerçek yolculuğu, bu gölgeden çıkıp kendi iç sesini keşfetmekle başlayacaktır. Melike'nin hayatına girmesiyle Duru, karşılıksız bir sevgiyle tanışacak ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yalan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dikkat çeken dizi Yalan’nın başrollerini Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman paylaşıyor. 

Yalan dizisinin oyuncu kadrosu ise;

  • Eylül Tumbar
  • Yeşim Ceren Bozoğlu
  • Özge Borak
  • Emir Benderlioğlu
  • Serra Pirinç
  • Atakan Hoşgören
  • Renan Bilek
  • Kubilay Tunçer
  • Zeynep Eronat

Yalan Dizisi Hangi Kanalda, Kaçta?

Yalan dizisinin başlaması için sayılan günler tükenmişti. Heyecan ve merakla beklenen Yalan dizisi ilk bölümü 27 Mayıs Pazartesi saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı.

O günden itibaren eğer bir değişiklik olmaz ise her Pazartesi günü 20:00’da Yalan dizisinin yeni bölümlerini Kanal D ekranlarından izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Editör: Esra Editor