AMED TIMES - Ünlü kozmetik zinciri Gratis, 15. yılına özel düzenlediği büyük indirim kampanyasıyla Diyarbakır’daki bir alışveriş merkezinde bulunan şubesinde izdihama neden oldu. Açılışa özel dev indirimler nedeniyle sabah erken saatlerde AVM’nin açılmasını bekleyen müşteriler, kapılar açıldığı gibi mağazayı tıka basa doldurarak uzun kuyruklarla izdiham oluşturdu.

Kampanyanın başlamasıyla birlikte erken saatlerde mağaza önünde toplanmaya başlayan vatandaşlar, mağazanın açılmasıyla birlikte büyük indirimlerden faydalanmak için adeta yarışa girdi. İndirim oranlarının yüksekliği, özellikle kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde büyük tasarruf sağlamak isteyen tüketicilerin yoğun ilgisini çekti. Mağaza çalışanları, yoğun talep nedeniyle zor anlar yaşarken, izdihamı kontrol altına almak için ekstra güvenlik önlemleri alındı.

Amedtımes-547

Diyarbakır’da kontrolden çıkan araç direğe çarptı: 1’i ağır 4 yaralı Diyarbakır’da kontrolden çıkan araç direğe çarptı: 1’i ağır 4 yaralı

28 Haziran tarihinde başlayan indirim kampanyası, mağazaların açılışından itibaren geçerli olacak ve stoklar tükenene kadar devam edecek. Gratis'in kendi markaları üzerinde geçerli olacak bu indirimde herhangi bir alım sınırı bulunmuyor.

Kaynak: AMED TIMES