Bir zamanların ekran yüzlerinden Defne Samyeli artık nispeten sessiz bir yaşam sürmekte. İki kızı Deren Talu ve Derin Talu ile yaşamakta olan Defne Samyeli, artık kendisinden çok kızlarının yaşantılarıyla gündeme gelmekte. Bizlerle birlikte büyüdüler diyebileceğimiz Deren ve Derin Talu'nun ne yaptığı sık sık merak ediliyor. Arama motorlarında "Deren Talu kimdir" veya "Derin Talu boy kaç" gibi sorularla da karşılaşmaktayız.

Derin Talu Kimdir?

Defne Samyeli'nin kızlarından Deren Talu kısa süre önce oyunculuğa başlayarak ekranlara ilk adımını attı. Derin Talu ise 20 yaşına kısa süre önce ayak basmış vaziyette. İki kız da güzellikleri ve enerjileriyle dikkat çekmekteler. Beklentilere göre bir süre sonra ablası gibi Derin Talu boy ve güzelliği sayesinde ekranlara adım atabilecek vaziyette.

Peki Derin Talu Kimdir? İşte detaylar…

Derin Talu, eski haber spikeri ve oyuncu Defne Samyeli'nin küçük kızıdır. Bir süredir magazin gündeminde yer almakta olan Derin Talu, aslında çocukluğundan beri gündemde olan bir isimdir.

Derin Talu 2003 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük şehri New York'ta dünyaya geldi. Annesi Defne Samyeli, babası ise Eren Talu'dur. Deren Talu isminde bir ablası vardır.

Kendisi gibi Deren Talu da New York'ta doğmuştur. Bunun sebebi Talu ailesinin kızlarına Amerika Birleşik Devletleri pasaportu çıkartmak istemeleridir.

Lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Derin Talu, üniversite içinse uzun vadeli bir karar alarak Amerika Birleşik Devletleri'ne döndü. Ülkenin en batısında yer alan eyaleti California'nın en büyük şehri Los Angeles'a yerleşti.

Derin Talu lise yıllarından bu yana moda ile ilgilenmektedir. Bu nedenle oyunculuk ve mankenlik mesleklerinde yer almak istemektedir. The Casting Killer isimli ajansın bünyesinde bulunmakta, bu ajans vasıtasıyla şimdiden birtakım çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Derin Talu yaş olarak da oldukça gençtir. 2003 yılında dünyaya gelen Derin Talu kaç yaşında sorusunun cevabı henüz 21.

Derin Talu Kimdir 2

Derin Talu Boy ve Kilo Bilgileri

Derin Talu hakkında en çok merak edilen bilgilerden birisi de kendisinin kaç boyunda olduğu yönünde. Nitekim Deren Talu ve Derin Talu boy ve güzellikleriyle ciddi anlamda dikkat çekmektedirler. 

Derin Talu'nun boyu 1.73, kilosu ise bilinmemektedir. Kendisi bir manken için ideal boylardadır denebilir. Bu açıdan da mesleğinde gelecek vadeden bir isim olduğu söylenebilir.

Umut Nayir’in Eşi Enfal Diner Kimdir, Enfal Diner Mesleği Ne? Umut Nayir’in Eşi Enfal Diner Kimdir, Enfal Diner Mesleği Ne?

Derin Talu Hakan Sabancı Aşk İddiaları

Derin Talu kimdir sorusunun ardından kendisinin özel hayatına da göz atalım...

Derin Talu bundan birkaç ay önce aşk hayatına yönelik bir söylenti ile gündeme geldi. Magazin dünyasından gelen iddialara göre Derin Talu, Türkiye'nin en zengin ailelerinden Sabancı ailesinin önemli isimlerinden Hakan Sabancı ile aşk yaşamaktaydı.

Dedikodular, ikilinin Sarıyer'de bulunan Gizli Kalsın isimli eğlence mekanında bir araya geldikleri ve burada sarmaş dolaş vakit geçirdikleri, saatlerce dans ettiği yönündeydi.

İkili hakkında 2022 yılında da birtakım aşk iddiaları çıkmıştı. Bu aşk, Derin Talu'nun babası Eren Talu tarafından "dikkatli ol" sözleriyle veto edilmişti ve başlamadan sona ermişti.

Şu anda Derin Talu'nun sevgilisi bulunmamaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan Derin Talu, aşk hayatıyla ilgili şimdiye kadar herhangi bir paylaşım yapmamıştır.

Derin Talu Kimdir 1

Defne Samyeli Kimdir?

Derin Talu kimdir sorusuna cevap verdikten sonra, şimdi gelelim Derin Talu'nun annesi Defne Samyeli'nin hayatına kısa bir bakış atalım

Tam ismiyle Güzide Defne Samyeli, dünyaya 1 Temmuz 1972 tarihinde İstanbul'da gelmiştir. Babası bir amiraldir, annesi ise Adana'nın büyük ailelerinden Ramazanoğulları ailesine mensuptur.  İsmini ilk olarak 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında elde ettiği üçüncülükle duyuran Defne Samyeli, eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamladı. 

1991 yılında sunuculuğa başlayan Defne Samyeli, çeşitli haber bültenlerini sunarak dikkat çekti. 1996-1999 yılları arasında Defne Samyeli ile Gecenin İçinden programını sunan Defne Samyeli, 1999-2002 yılları arasında Kanal D Ana Haber Bülteni'ni, 2002-2007 yılları arasında ise Show TV Ana Haber Bülteni'ni sundu.

2007 yılında Show TV'den ayrıldıktan sonra sunuculuk kariyerini sonlandıran Defne Samyeli, o dönemden beri nispeten sakin bir hayat sürmekte ve çocuklarıyla ilgilenmekte. Defne Samyeli'nin 1995-2011 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Eren Talu'dan Deren Talu ve Derin Talu isimli iki kızı vardır. Deren Talu 26, Derin Talu ise 20 yaşındadır. 

Editör: Alp Editor