Hayatımıza yirmi yıl önce Kavak Yelleri dizisiyle giren  Aslı Enver, o dönemden beridir Türkiye'nin en iyi oyuncularından biri olarak öne çıkıyor. Kendisi ayrıca hem kariyerinde, hem de aşk hayatında kazanmış bir isim. İki yıl önce Berkin Gökbudak ile evlenen Aslı Enver, kısa süre önce kızlarının ilk yaş gününü kutladı. Kutlamaları gören okuyucularımız da "Berkin Gökbudak kimdir" sorusuyla karşımıza çıkıyor.

İş dünyasının genç ve başarılı isimlerinden kabul edilen Berkin Gökbudak, iki yıl önce Aslı Enver ile sürpriz evliliği sonrası magazin dünyasının gündemine oturmuştu. Çift iki yıldır mutlu bir evlilik yaşamakta, bu evlilikten bir çocukları da oldu.

Berkin Gökbudak Kimdir?

Berkin Gökbudak başarılı bir iş insanıdır. Kendisi genç yaşına rağmen yüksek mevkilerde yer almayı başarabilmiş yetenekli bir isimdir.

Gündeme daha çok Aslı Enver ile evliliğiyle gelen Berkin Gökbudak kimdir? Detaylar geliyor...

Berkin Gökbudak 10 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini İstanbul Alman Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini 2004-2008 yılları arasında Sabancı Üniversitesi'nde Üretim Sistemleri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini 2011-2012 yılları arasında Galatasaray Üniversitesi'nde Pazarlama İletişimi alanında tamamladı.

Başarılı bir eğitim hayatı geçirmesi sayesinde rahatça iş hayatıma adım atabildi. İş dünyasına giriş için sağlık sektörünü tercih etti. 2009 yılının Ağustos ayında Alliance Healthcare Türkiye şirketine giriş yaptı. Burada 2012 yılının Haziran ayına kadar çalıştı.

Bu tarihte Bayer'e geçen Berkin Gökbudak, Ürün Müdürü, Küresel Marka Yöneticisi ve Kadın Sağlığı Birimi Başkanı görevini üstlendi. Berkin Gökbudak, Bayer'de tam 9 yıl ve 4 ay boyunca çalıştı.

2021 yılının Eylül ayında Johnson&Johnson'a geçiş yapan Berkin Gökbudak, 2023 yılının Eylül ayında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Ticari Strateji Kıdemli Direktörü olarak yüksek bir göreve atandı. Kendisi şu anda Nörobilim, Pulmoner Hipertansiyon ve Kardiyovasküler alanlarında pazarlama stratejilerini yönetmektedir.

Berkin Gökbudak, iyi seviyede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Sağlık sektöründe 15 yılı aşkın iş deneyimiyle öne çıkan iş adamlarından biri konumundadır.

Berkin Gokbudak Kimdir 1

Berkin Gökbudak Nereli, Kaç Yaşında?

Berkin Gökbudak dünyaya İstanbul'da gelmiştir. İyi okullarda okumuş ve iyi eğitim almış birisidir ve iş dünyasında yüksek görevler üstlenmektedir.

Berkin Gökbudak yaş olarak da henüz genç sayılabilir. 1984 yılında dünyaya gelmiştir ve henüz kırk yaşındadır. Genç yaşına rağmen iş dünyasında yükselmeyi başarmıştır.

Berkin Gökbudak Babası Kimdir?

İyi okullarda eğitim gören ve başarı merdivenlerini hızlı çıkan Berkin Gökbudak'ın ailesi de merak konusudur. Pek çok kişi kendisinin babasının ve annesinin kim olduğunu araştırmaktadır.

Tüm araştırmalarımıza rağmen Berkin Gökbudak'ın ailesinin kim olduğuna dair bir bilgiye ulaşamadık. Kendisi çoğunlukla magazinden uzak bir hayat yaşamaktadır, bu nedenle iş hayatı harici kendisiyle ilgili bilgilerimiz de nispeten kısıtlı.

Berkin Gökbudak Çocukları Var Mı?

Berkin Gökbudak'ın iki çocuğu bulunmaktadır. Bu çocukların biri Aslı Enver ile evliliğinden, diğeri ise eski eşi ile evliliğinden.

Berkin Gökbudak eski eşi kim sorusunu sık sık görüyoruz, fakat bu konu hakkında bir cevabımız yok. Kendisinin eski eşinden on yaşında bir erkek çocuğu bulunmaktadır.

Berkin Gökbudak'ın Aslı Enver'den ise Elay isimli bir kızı bulunmaktadır. Elay bebek geçtiğimiz günlerde bir yaşına bastı.

Berkin Gokbudak Kimdir 2

Aslı Enver Berkin Gökbudak İle Ne Zaman Evlendi?

2022 yılının Mayıs ayında Berkin Gökbudak ile aşk yaşamaya başlayan Aslı Enver, sevgilisiyle 2022 yılının Kasım ayında sürpriz bir düğün ile dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk yaptı. Berkin Gökbudak kimdir sorusu bu evlilik sonrası da sık sık sorulmaya başlandı.

Aslı Enver ilk evliliğini 2012 yılında Masumlar Apartmanı'nda Han rolü ile tanınan Birkan Sokullu ile yapmıştı. Çift üç yıl boyunca evli kaldıktan sonra 2015 yılında boşandı.

Aslı Enver çocukları var mı sorusunun cevabı ise Berkin Gökbudak ile evliliğinden olan bir yaşındaki kızı Elay. Geçtiğimiz gün çift kızlarının doğum gününü kutladı..

Aslı Enver Kimdir?

Berkin Gökbudak'ın eşi Aslı Enver günümüzün en ünlü oyuncularından birisidir. Başarılı dizilerde ve filmlerde rol almış, kendini birden fazla kez kanıtlamış bir isimdir.

Hasan Can Kaya'nın eski sevgilisi evlendi Hasan Can Kaya'nın eski sevgilisi evlendi

Dünyaya 10 Mayıs 1984 tarihinde Büyük Britanya'nın başkenti Londra'da gelen Aslı Enver, 2002 yılında oyunculuğa başladı. İrili ufaklı rollerin ardından 2007 yılında Kanal D'nin gençlik dizisi Kavak Yelleri'nde başrol oynadı. Mine Ergun rolüyle büyük beğeni topladı.

Aslı Enver, bu rolünün yanı sıra Kardeşim Benim filmi ve İstanbullu Gelin dizisindeki başrol performansları ile de beğeni toplamıştır.

2012-2015 yılları arasında Birkan Sokullu ile, 2016-2019 yılları arasında Murat Boz ile ilişki yaşayan Aslı Enver, iki yıldır Berkin Gökbudak ile evlidir.

Yani aslında Berkin Gökbudak kimdir sorusunun cevabı kısaca bu şekildeydi. 

Editör: Alp Editor