AMED TIMES - Arda Güler'in Real Madrid'deki geleceğiyle ilgili iddialar devam ediyor. Real Sociedad ile adı anılan Arda Güler'in transferinin, oyuncunun talepleri nedeniyle gerçekleşmeyebileceği öne sürüldü.

Fenerbahçe'den transfer edilen Arda Güler, Real Madrid'de beklediği süreleri henüz bulabilmiş değil. Son olarak Arda Güler'in geleceğiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Süre garantisi talep etmiş

İstanbul ekibi Süper Lig’e veda etti İstanbul ekibi Süper Lig’e veda etti

Arda Güler'in süre garantisi talep ettiği ve yedek kalacağı bir takıma gitmek istemediği ifade edildi. Real Madrid'in milli futbolcuyu Real Sociedad'a kiralık göndermeyi kabul ettiği ancak Arda Güler'in talebi sonrası Real Sociedad'ın planlarının değişebileceği dile getirildi.

Arda Güler kimdir?

25 Şubat 2005 yılında Ankara'da dünyaya gelen Arda Güler, 176 cm boyunda ve 10 numara pozisyonunda oynuyor. Milli forma ile 4 maça çıkan genç futbolcu 1 gol katkısında bulundu. Attığı gol puskas adayları arasında yer aldı. 15 Milyon Euro bonservis bedeli bulunan Arda Güler, sol ayaklıdır. Gençlerbirliği altyapısında futbola başlayan Arda Güler, Fenerbahçe altyapısı ve A takımında forma giydi. Arda Güler bu sezon 35 maçta 6 gol 7 asist üretmiştir.

Kaynak: Haber Merkezi