AMED TIMES - Sevgili astroloji meraklıları, yeni bir haftaya Güneş-Neptün kavuşumu etkisiyle başladık. Bu etki altında, kendi kimliğimize odaklanmak ve netlik kazanmakta zaman zaman zorlanabiliriz. Bakalım bugün astrolojiye göre bizi neler bekliyor..

Bugün burçları ne bekliyor?

Koç burcu

Bugün evde kalmak, evinizde vakit geçirmek isteseniz de harekete geçmeniz gereken konular karşınızda olacak. Bugün motivasyonunuzu sağlamak kolay olabilir, sevildiğinizi ve değer gördüğünüzü hissedeceksiniz

Boğa burcu

Kadın muhtar sayısında dev artış Kadın muhtar sayısında dev artış

Bugün sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlar ile bir arada olmak isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların gerçek duygularını önemseyecek ve kendinizi anlatmak hem de onları dinlemek isteyeceksiniz. Kısa yolculuklar yapabilir ve yolculuk esnasında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler burcu

Bugün maddi kaynaklar ve sahip olduğunuz değerler üzerine hareket edebilirsiniz. Çalışma hayatınızla ilgili yaptığınız çalışmalar sonuçlarını vermeye başlayabilir. Sosyal çevrenizde yanlış anlaşıldığınız konular oluşabilir.

Yengeç burcu

Bugün karşılaştığınız herkes ile bağ kurma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Duygusal açıdan sizi güvende hissettirecek insanlara çekilebilirsiniz. Kendinizi anlatmak, hislerinizi aktarmak isteyebilirsiniz. Kişisel bakımınızla ilgili şanslı bir gün olabilir.

Aslan burcu

Bugün hayatınızda ilahi anlamda yardım aldığınızı, korunduğunuzu hissedebilirsiniz. Daha çok içe dünyanızda düşünüp ve duygularınızı saklama ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Bugün sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla olmak size çok iyi gelecek. Sevildiğinizi görmek ve arkadaşlarınızdan değer görmek isteyebilir zaman zaman bu değeri ölçmeye çalışabilirsiniz

Terazi burcu

Bugün kariyer ve çalışma konusunda oldukça şanslı bir gün. Ortaklarınızla fikir ayrılıkları yaşasanız bile geleceğe yönelik işinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar gelebilir.

Akrep burcu

Bugün duygularınızın, isteklerinizin farkında olup kendi özgür alanlarınıza çekilebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki yoğunluk sizi biraz zorlamış olabilir. Sağlık ve beslenmek konularına dikkat etmelisiniz.

Yay burcu

Bugün oldukça duygusal bir gün. Bazı ilişkilerin, duyguların mantıksal çerçeveye uymayışı sizi hüzünlendirebilir. Yakınlarınızla beraber olmak, evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Güvendiğiniz insanların görüşlerini almak isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak, bugün partnerinizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Iş ortaklarınızla alacağınız yeni projeler ve başlangıçlar için olumlu bir gün.

Kova burcu

Çalışanlar, beraber çalıştığınız insanlar ile ilgili haberler alabilirsiniz. İş yaşamınızda güveninizi sarsacak diyaloglar gelişebilir.

Balık burcu

Bugün aşk hayatınız, çocuklarınız ile ilgili konulara daha fazla önem gösterebilirsiniz. Kişisel bakımınızla ilgilenebilir, yemek düzeninizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.

Bu Burclarla Sakin Gelecek Hayali Kurmayin En Capkin Ve Gozu Disarda Burclar Ortaya Cikti 552133850

Kaynak: AMED TIMES